Pardus

Wallpaper Other

Source (link to git-repo or to original if based on someone elses unmodified work): Add the source-code for this project on opencode.net

0
5 .0
Description:

C

karakartal

11 years ago

Aslına bakarsanız bu masaüstü aklımda canlandığında sade bir şey olsun demiştim. Ancak Gimp'e fazla hakim olmadığımı bildiğimden biraz fazla sade olacağını ben de biliyordum ki aynen öyle olmuş. Ama demek istediğiniz efekt v.b.g şeyler ise dediğim gibi Gimp'e hakim olan arkadaşlar bu masaüstünü istedikleri gibi baştan yaratabilirler; çünkü G.P.L. zaten. İlk önce not düşmeyi düşünmüştüm, bu tema bu haliyle taslaktır, isteyen istediği gibi geliştirebilir diye. Ancak bu tür bir eleştirinin geleceğini tahmin ettiğimden bunu sonra eklerim demiştim. Top sizde, istediğiniz gibi değiştirin, geliştirin. Ben sadece bir yol göstermek istedim aslında bu masaüstüyle. Tırnak izine gelince, menuden kalem seçiyoruz, fırça Calligraphic Brush#2 olacak ve soldurma uygula diyoruz. Scale size kalmış ama fazla yüksek yapmayın. Saydamsızlık olduğu gibi kalsın. Kolay gelsin. İyi günler.

Report

dogupardus

11 years ago

Biraz fazla sade olduğunu düşünüyorum şahsen.Biraz daha şey eklenebilirdi. O "p" harfinin üstündeki tırnak izini nasıl yaptınız?

Report

12345678910
product-maker Base: 4 x 5.0 Ratings
Be the first to comment
File (click to download) Version Description Downloads Date Filesize DL OCS-Install MD5SUM
*Needs pling-store or ocs-url to install things
Pling
0 Affiliates
Details
license
version
updated Sep 04 2008
added Sep 04 2008
downloads 24h
0
mediaviews 24h 0
pageviews 24h 2